AKCESORIA DO KARNISZY AKCESORIA DO GLAZURY OBUDOWY, WTYCZKI, INNE KARNISZE, SZYNY

Akcesoria do karniszy


Pomysłów na aranżacje okienne do domu, hotelu czy restauracji nie brak. Nieodzownym narzędziem i dopełnieniem dekoracji okien są akcesoria do karniszy. Drewniane, metalowe, szyny PCV, profile Alu - do każdego rodzaju inne żabki, agrafki, zawieszki, przelotki. Wykonane z najwyższej jakości materiału, w szerokiej gamie kolorystycznej - upiększą każde okno.
Do tradycyjnego upięcia firan i zasłon służą żabki do karniszy - w zależności od wystroju wnętrza i rodzaju karnisza - plastikowe i metalowe z różnymi zakończeniami i w różnych kolorach.
Agrafki służą do mocowania firan lub zasłon przy wykorzystaniu taśmy marszczącej. Taśma posiada specjalne kieszonki o które zahacza się agrafki. Ich górne zakończenia zaczepia się do kółek karnisza drążkowego lub do szyny. Agrafki pozwalają ukryć sposób mocowania bądź przesłonić drążek karnisza lub szyny.Przelotki nazywane też pierścieniami dekoracyjnymi lub decoringami, to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych metod w wieszaniu firam i zasłon.  Stosowanie przelotek daje wiele ciekawych możliwości na elegancką i niepowtarzalną aranżację okna. Przelotki produkowane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, w szerokiej gamie kolorów. Przelotki można montować samodzielnie za pomocą specjalnego wycinaka dzięki któremu wycięte kółka są równe a materiał nie strzępi się.
Kółka metalowe z żabką - to produkt, który jest dopełnieniem nowoczesnej aranżacji okna jaki daje karnisz metalowy. Specjalna wkładka teflonowa zapewnia ciche i komfortowe przesuwanie zasłon i firan po rurce karnisza.
Nowością jest zawieszka szelkowa ze ślizgami lub rolkami do karniszy szynowych/ sufitowych. Produkt ten umożliwia upięcie firan i zasłon posiadających tzw. "szelki".


Katalog produktów do pobrania:


 
 

ranplast.pl © 2010 | Projekt: softtree.pl, Programowanie: maszyna.pl

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux